Tłumaczenia Online

Szybsza realizacja - niższy koszt

Masz problem z translacją różnego typu pism? Chciałbyś przetłumaczyć dokumenty specjalistyczne czy techniczne, a chcesz mieć pewność, że wszystkie, nawet najtrudniejsze wyrażenia będą poprawne? Z IMHO masz gwarancję, że wszystkie tłumaczenia przysięgłe oraz zwykłe będą dokładne, a jednocześnie stworzone bardzo szybko.

Zaletą naszych usług jest fakt, że wykonujemy tłumaczenia online – dzięki temu nasi klienci mogą całe zamówienie złożyć oraz odebrać nawet nie wychodząc z domu, z dowolnego miejsca w kraju. Co więcej, nie ograniczamy się tylko do tych najpopularniejszych języków. Jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom również z przekładem wielu języków europejskich oraz pozaeuropejskich. Ważne tylko, aby w danym języku posługiwano się alfabetem łacińskim.

W naszej ofercie dostępne są tłumaczenia online:
  • przysięgłe

  • specjalistyczne

  • techniczne

  • zwykłe

  • prac magisterskich i dyplomowych

  • prawnicze

  • instrukcji obsługi i specyfikacji technicznych

Dodatkowo, dzięki temu, że działamy online, gwarantujemy naszym klientom szybkość realizacji każdego zlecenia. Co więcej, nasi klienci mogą liczyć na pomoc 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu – jesteśmy cały czas do dyspozycji naszych klientów, zarówno tych obecnych, jak i potencjalnych. Z nami przekonacie się, że tłumaczenia przysięgłe, specjalistyczne, techniczne oraz wiele innych mogą być przeprowadzone stosunkowo szybko i bez żadnego problemu. Korzystając z usług biura IMHO decydujesz się na współpracę z zespołem osób młodych oraz dynamicznych, a przede wszystkim posiadających odpowiednie kwalifikacje. Dołącz do klientów, którzy docenili nasze zaangażowanie w każdy projekt.

Tłumaczenia online proponowane przez IMHO to gwarancja, że otrzymasz tekst napisany przez profesjonalistę w dziedzinie. Aby otrzymać wycenę przekładu wystarczy, że napiszesz do nas maila, przesyłając plik z tekstem w odpowiednim formacie. Szybko dostaniesz odpowiedź, a odpowiednia osoba zajmie się translacją. Nasze biuro współpracuje również z firmami z najróżniejszych branż.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Kontakt

Skontaktuj się z nami lub wyślij nam plik do darmowej wyceny


Lokalizacja